MUSION®, dünyada 3 boyutlu efekt ve gösteri teknolojileri kapsamında 20’nin üzerinde teknoloji patentine sahip olan, dünyaca ünlü müşteri portföyü ile 30’un üzerinde ülkede 400’den fazla büyük organizasyonu başarı ile gerçekleştirmiş bir markadır.

2013 Yılından itibaren MAP Global A.Ş çatısı altında kültür, sanat , eğitim, Ar-Ge faaliyetleri başta olmak üzere 90’a yakın projeyi başarıyla tamamlayan MUSION Turkiye ofisi, halen çeşitli alanlarda kamu ve özel sektör müşterileri ile işbirliğini sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bugüne; çeşitli bakanlıklar, belediyeler ile iş birliği yapan MUSION;

savunma sanayi, gayrimenkul sektörü başta olmak üzere, Türkiye’nin akılda kalan önemli etkinlik ve fuarlarında yer alarak ileri teknoloji ve tasarım şirketi haline gelmiştir.

Başarılı projeleri ile uluslararası ödüller alan MUSION; büyük etkinlikler, müze ve showroom kurulumları, Türk firmalarının uluslararası ve ulusal lansmanları, perakende, reklam, kongre ve fuar etkinlikleri için hizmet vermektedir.

Sahip olduğu eşsiz hologram teknolojileri, tecrübesi ve uluslararası Ar-Ge çalışmaları ile MUSION; yazılım teknolojileri, arttırılmış gerçeklik (AR), sanal gerçeklik (VR) , taşınabilen ve kiralanabilen hologram sistemleri, 3D projeksiyon teknolojileri ( video mapping) ve film animasyon gibi ürünlerini, içerik hizmetleri ile zenginleştirerek referans müşterileriyle sürekli olarak iş birliği yapmaktadır. MUSION’ın çalışma alanı XR adı ile nitelenen – Extended Reality‘dir.

MUSION olarak “Dijital Dönüşüm’’ ilkeleri ile müşterilerimizin etkinlik ve iletişimlerini dönüştürme amacımızı, öncüsü olduğumuz teknolojileri kullanarak ve en etkili iletişim tecrübesini yaratarak sağlamaktayız.

Kamu Referanslarımız

Fuar ve Etkinlik Referanslarımız

Mekan Referanslarımız

Özel Sektör Referanslarımız